Samenstelling
groepen overslaanBBB
Leden
Anja Keuter (Fractievoorzitter)
Isabelle van Benthem (Statenlid)
Jan van den Berg (Statenlid)
Paul van Elderen (Statenlid)
Gina van Hardeveld (Statenlid)
Henk Heijboer (Statenlid)
Johan van Houwelingen (Statenlid)
Jan Klopman (Statenlid)
Maartje Mantel (Statenlid)
Alfons Remery (Statenlid)
Andrea van Veen - van den Berg (Statenlid)
Jan de Boer (Burgerlid)
Douwe Gnodde (Burgerlid)
Andrea van Veen - van den Berg (Burgerlid)
VVD
Leden
PVV
Leden
PvdA
Leden
GroenLinks
Leden
ChristenUnie
Leden
CDA
Leden
JA21
Leden
PvdD
Leden
Forum voor Democratie
Leden
SP
Leden
SGP
Leden
SterkLokaalFlevoland
Leden
Burgerlid
Leden
Bernice Lewis (Lid)
Bianca Goeman (Statenlid)
Ramona Aukes (Burgerlid)
Willem Bakker (Burgerlid)
Ton van den Berg (Burgerlid)
Benjamin van Bilsen (Burgerlid)
Jan de Boer (Burgerlid)
René Claessens (Burgerlid)
Jan Willem van Dijk (Burgerlid)
Jolande Donninger (Burgerlid)
Wim van der Es (Burgerlid)
Douwe Gnodde (Burgerlid)
Hans Hodde (Burgerlid)
Stephan Hollander (Burgerlid)
Angela Huckriede (Burgerlid)
Ab de Jong (Burgerlid)
Jan Meindert Keuter (Burgerlid)
Johanna Koffeman-Kramer (Burgerlid)
Johan Koster (Burgerlid)
Lucas Kramer (Burgerlid)
Ayla Lokhorst (Burgerlid)
Wilbert Nieuwenhuizen (Burgerlid)
Geert Post (Burgerlid)
Rene de Pree (Burgerlid)
Lex Ruyssenaars (Burgerlid)
Tarik Sahbaz (Burgerlid)
Govert Schipper (Burgerlid)
Alexander Skepko (Burgerlid)
Klaas Talma (Burgerlid)
Boris Tinga (Burgerlid)
Andrea van Veen - van den Berg (Burgerlid)
Jurjen van der Wal (Burgerlid)
Astrid Wals (Burgerlid)
IPO AV
Leden
Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer
Leden
Werkgeverscommissie Statengriffier
Leden
Werkgroep Integriteit
Leden
Voorzitter Statencommissie
Leden
Rapporteur Regio Zwolle
Leden
Werkgroep Routekaart Provinciale Staten
Leden
Commissie opstellen opdracht landsadvocaat inzake geheimhouding
Leden
Procedurecommissie
Leden
Werkgroep commissies en procedurecommissie
Leden
Vertrouwenscommissie benoeming commissaris van de Koning
Leden
Commissie Planning & Control
Leden
Werkgroep samenwerkingsafspraken GS-PS Omgevingswet
Leden
Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
Leden
Franco Achtien (Lid)
Franco Achtien (Lid)
Dania Al-Obaidi (Lid)
Ramona Aukes (Lid)
Jan Willem Bakker (Lid)
Niek Beenen (Lid)
Cornelis van den Berg (Lid)
Ton van den Berg (Lid)
Benjamin van Bilsen (Lid)
Sadhana Boejhawan-Mangroo (Lid)
Omar el Boussaidi (Lid)
Willem Boutkan (Lid)
René Claessens (Lid)
René Claessens (Lid)
John Cocu (Lid)
John Cocu (Lid)
Jan Willem van Dijk (Lid)
Jolande Donninger (Lid)
Bianca Goeman (Lid)
Gina van Hardeveld (Lid)
Bryant Heng (Lid)
Stephan Hollander (Lid)
Angela Huckriede (Lid)
Hicham Ismaili Alaoui (Lid)
Willem de Jager (Lid)
Wout Jansen (Lid)
Chris Jansen (Lid)
Ab de Jong (Lid)
Irene Joosse (Lid)
Sylvia Kers (Lid)
Sylvia Kers (Lid)
Henriëtte van Keulen-Nentjes (Lid)
Jan Meindert Keuter (Lid)
Janet Klijnstra-Rippen (Lid)
Kees Kok (Lid)
Kees Kok (Lid)
Lucas Kramer (Lid)
Anton de Lange (Lid)
Sharon de Lely (Lid)
Ayla Lokhorst (Lid)
Maartje Mantel (Lid)
Martin Minnema (Lid)
Ellentrees Müller (Lid)
Ellentrees Müller (Lid)
Maike Müller (Lid)
Nelly den Os (Lid)
Geert Post (Lid)
Geert Post (Lid)
Jelena Postuma (Lid)
Rene de Pree (Lid)
Gert-Jan Ransijn (Lid)
Alfons Remery (Lid)
Bas de Reus (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Lex Ruyssenaars (Lid)
Tarik Sahbaz (Lid)
Lubbert Schenk (Lid)
Govert Schipper (Lid)
Chris Schotman (Lid)
Alexander Skepko (Lid)
Paul van der Starre (Lid)
Marian Uitdewilligen (Lid)
Jochanan Uitslag (Lid)
Chris van Veluwen (Lid)
Astrid Wals (Lid)
Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
Leden
Tamara Baas (Lid)
Willem Bakker (Lid)
Cornelis van den Berg (Lid)
Ton van den Berg (Lid)
Jan van den Berg (Lid)
Meindert Bleijenberg (Lid)
Madeleine Boer (Lid)
Yvonne den Boer (Lid)
Yvonne den Boer (Lid)
Willem Boutkan (Lid)
Erik Broer (Lid)
Jan Willem van Dijk (Lid)
Monique Dubois (Lid)
Paul van Elderen (Lid)
Bianca Goeman (Lid)
Bianca Goeman (Lid)
Jan de Haan (Lid)
Henk Heijboer (Lid)
Hans Hodde (Lid)
Hicham Ismaili Alaoui (Lid)
Chris Jansen (Lid)
Jennie Kempenaar-van Ittersum (Lid)
Jan Meindert Keuter (Lid)
Jan Meindert Keuter (Lid)
Arief Khedoe (Lid)
Kees Kielen (Lid)
Wim Klink (Lid)
Johanna Koffeman-Kramer (Lid)
Johan Koster (Lid)
Anton de Lange (Lid)
Bernice Lewis (Lid)
Jesse Luijendijk (Lid)
Frans Mulckhuijse (Lid)
Abassin Nessar (Lid)
Jaya Noordman (Lid)
Jaap Oosterveld (Lid)
Eric Raap (Lid)
Roelf Raterink (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Lex Ruyssenaars (Lid)
Lubbert Schenk (Lid)
Sjaak Simonse (Lid)
Johan van Slooten (Lid)
Mirjam Smeels-Zechner (Lid)
Tiko Smetsers (Lid)
Paul van der Starre (Lid)
Corina Straatsma (Lid)
Corina Straatsma (Lid)
Klaas Talma (Lid)
Han Thomassen (Lid)
Boris Tinga (Lid)
Henri van Ulsen (Lid)
Henri van Ulsen (Lid)
Chris van Veluwen (Lid)
Ria Visser-Kapitein (Lid)
Steven Vrouwenvelder (Lid)
Jurjen van der Wal (Lid)
Astrid Wals (Lid)
Kjell van Wijlandt (Lid)
René Woensdregt (Lid)