Samenstelling

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2015
7

Leden

Foto van J. (Jan) de Reus J. (Jan) de Reus (Fractievoorzitter)
Foto van R. (Remco) P.G. Bosma R. (Remco) P.G. Bosma (Statenlid)
Foto van M.E.H. (Elise) Broen M.E.H. (Elise) Broen (Statenlid) vanaf 11-11-2015
Foto van A. (Bert) Gijsberts A. (Bert) Gijsberts (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 11-11-2015
Foto van M. (Meintje) Jonker-Waterlander M. (Meintje) Jonker-Waterlander (Statenlid) tot 18-03-2015
Foto van J. (Janet) J. Klijnstra-Rippen J. (Janet) J. Klijnstra-Rippen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van J. (Joep) Kramer J. (Joep) Kramer (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van J. (Jaap) Lodders J. (Jaap) Lodders (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 20-05-2015
Foto van J. (Janneke) L.E. Meursing-Stam de Jonge J. (Janneke) L.E. Meursing-Stam de Jonge (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van E. (Eduard) F. Plate E. (Eduard) F. Plate (Statenlid)
Foto van M. (Mirjam) Smeels-Zechner M. (Mirjam) Smeels-Zechner (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van A. (Netty) van Stenus-van Basten A. (Netty) van Stenus-van Basten (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van Y. (Yolanda) C.P. Weijand Y. (Yolanda) C.P. Weijand (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van M.E.H. (Elise) Broen M.E.H. (Elise) Broen (burgerlid) vanaf 01-07-2015tot 11-11-2015
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2015
6

Leden

Foto van C. (Chris) A. Jansen C. (Chris) A. Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van B. (Bianca) Boutkan B. (Bianca) Boutkan (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van W. (Willem) Boutkan W. (Willem) Boutkan (Statenlid)
Foto van J. (Jan) B. Janssen J. (Jan) B. Janssen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van I. (Irene) B. Joosse I. (Irene) B. Joosse (Statenlid)
Foto van A. (Arnold) Karsies A. (Arnold) Karsies (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van C. (Kees) J. Kok C. (Kees) J. Kok (Statenlid)
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2015
5

Leden

Foto van M. (Marianne) Luyer M. (Marianne) Luyer (Fractievoorzitter)
Foto van J. (Jan-Nico) N.J. Appelman J. (Jan-Nico) N.J. Appelman (Statenlid) vanaf 26-03-2015tot 20-05-2015
Foto van W. (Wobbe) R. Bouma W. (Wobbe) R. Bouma (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van J. (Koos) Hopster J. (Koos) Hopster (Statenlid) vanaf 20-05-2015
Foto van R. (Roelof) T. Oost R. (Roelof) T. Oost (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van J. (Johan) van Slooten J. (Johan) van Slooten (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van J. (Jan) van Wieren J. (Jan) van Wieren (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van R.J.H. (René) Claessens R.J.H. (René) Claessens (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2015
5

Leden

Foto van A. (Arie) Stuivenberg A. (Arie) Stuivenberg (Fractievoorzitter) tot 20-05-2015
Foto van C. (Ine) P.M. de Waal C. (Ine) P.M. de Waal (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van T. (Tjitske) G. Hoekstra T. (Tjitske) G. Hoekstra (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van H. (Henk) A. van der Linden H. (Henk) A. van der Linden (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van S. (Symaiah) Verbeek S. (Symaiah) Verbeek (Statenlid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2015
4

Leden

Foto van M. (Michiel) A. Rijsberman M. (Michiel) A. Rijsberman (Fractievoorzitter) tot 20-05-2015
Foto van S. (Shasta) Rötscheid S. (Shasta) Rötscheid (Fractievoorzitter)
Foto van E. (Erik) F. Kunst E. (Erik) F. Kunst (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van M. (Margriet) E.G. Papma M. (Margriet) E.G. Papma (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van T.A. (Tiko) Smetsers T.A. (Tiko) Smetsers (Statenlid) vanaf 20-05-2015
Foto van P. (Paul) M.S. Vermeulen P. (Paul) M.S. Vermeulen (Statenlid) vanaf 26-03-2015
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2015
3

Leden

Foto van P. (Peter) T.J. Pels P. (Peter) T.J. Pels (Fractievoorzitter)
Foto van R. (Nora) Azarkan R. (Nora) Azarkan (Statenlid)
Foto van F. (Annelies) J.E. Boode-Groot Nibbelink F. (Annelies) J.E. Boode-Groot Nibbelink (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van F. (Farid) Boundati F. (Farid) Boundati (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van J. (Joost) J.T.M. van den Donk J. (Joost) J.T.M. van den Donk (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van W. (Willem) de Jager W. (Willem) de Jager (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van E. (Erik) Sloot E. (Erik) Sloot (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van M.W. (Martin) Wiegertjes M.W. (Martin) Wiegertjes (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van L. (Lloyd) Ferdinand L. (Lloyd) Ferdinand (Statenlid) tot 18-03-2015
Foto van J.E. (Jan-Eric) Geersing J.E. (Jan-Eric) Geersing (Statenlid) tot 25-03-2015
Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van L. (Lloyd) Ferdinand L. (Lloyd) Ferdinand (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van S. (Simon) Miske S. (Simon) Miske (Fractievoorzitter)
Foto van J. (Judith) Staalman J. (Judith) Staalman (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van C.R. (Cebus) Korteweg C.R. (Cebus) Korteweg (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

PvdD

Fractie informatie

Logo van PvdD
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van M. (Melissa) C. Bax M. (Melissa) C. Bax (Fractievoorzitter)
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2015
2

Leden

Foto van J. (Sjaak) N. Simonse J. (Sjaak) N. Simonse (Fractievoorzitter)
Foto van J. (Leonard) L. Bogerd J. (Leonard) L. Bogerd (Statenlid) vanaf 26-03-2015
Foto van S. (Sjoerd) de Boer S. (Sjoerd) de Boer (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (lid) vanaf 26-03-2015tot 31-07-2015
Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (Fractievoorzitter) tot 25-03-2015
Foto van W. (Wout) Jansen W. (Wout) Jansen (Fractievoorzitter) vanaf 26-03-2015
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

Senioren+Flevoland

Fractie informatie

Logo van Senioren+Flevoland
Aantal zetels op 31-12-2015
1

Leden

Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (Fractievoorzitter) vanaf 01-08-2015
 

Provinciale Staten

Commissie informatie

Logo van Provinciale Staten

nvt

Leden

Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (plaatsvervangend voorzitter PS) vanaf 11-11-2015
 

Statencommissie Duurzaamheid

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Duurzaamheid

nvt

Leden

Foto van W. (Wobbe) R. Bouma W. (Wobbe) R. Bouma (voorzitter Statencommissie)
Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (lid) vanaf 01-08-2015
Foto van W. (Willem) Boutkan W. (Willem) Boutkan (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van B. (Bianca) Boutkan B. (Bianca) Boutkan (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van M.E.H. (Elise) Broen M.E.H. (Elise) Broen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van T. (Tjitske) G. Hoekstra T. (Tjitske) G. Hoekstra (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Jan) B. Janssen J. (Jan) B. Janssen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van S. (Simon) Miske S. (Simon) Miske (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van M. (Margriet) E.G. Papma M. (Margriet) E.G. Papma (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van P. (Peter) T.J. Pels P. (Peter) T.J. Pels (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Jan) de Reus J. (Jan) de Reus (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Sjaak) N. Simonse J. (Sjaak) N. Simonse (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Johan) van Slooten J. (Johan) van Slooten (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van S. (Symaiah) Verbeek S. (Symaiah) Verbeek (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van P. (Paul) M.S. Vermeulen P. (Paul) M.S. Vermeulen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van L. (Leonie) Vestering L. (Leonie) Vestering (lid) vanaf 01-07-2015
 

Statencommissie Economie

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Economie

nvt

Leden

Foto van R. (Remco) P.G. Bosma R. (Remco) P.G. Bosma (voorzitter Statencommissie)
Foto van R. (Nora) Azarkan R. (Nora) Azarkan (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van M.E.H. (Elise) Broen M.E.H. (Elise) Broen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van L. (Lloyd) Ferdinand L. (Lloyd) Ferdinand (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van A. (Bert) Gijsberts A. (Bert) Gijsberts (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Koos) Hopster J. (Koos) Hopster (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van C. (Chris) A. Jansen C. (Chris) A. Jansen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van W. (Wout) Jansen W. (Wout) Jansen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Henk) A. van der Linden H. (Henk) A. van der Linden (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Herbert) van Ravenzwaaij H. (Herbert) van Ravenzwaaij (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van S. (Shasta) Rötscheid S. (Shasta) Rötscheid (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van M. (Mirjam) Smeels-Zechner M. (Mirjam) Smeels-Zechner (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van T.A. (Tiko) Smetsers T.A. (Tiko) Smetsers (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van S. (Sjoerd) de Boer S. (Sjoerd) de Boer (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van C.R. (Cebus) Korteweg C.R. (Cebus) Korteweg (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

Statencommissie Ruimte

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Ruimte

nvt

Leden

Foto van C. (Chris) J. Schotman C. (Chris) J. Schotman (voorzitter Statencommissie)
Foto van J. (Leonard) L. Bogerd J. (Leonard) L. Bogerd (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (lid) vanaf 01-08-2015
Foto van W. (Wobbe) R. Bouma W. (Wobbe) R. Bouma (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van B. (Bianca) Boutkan B. (Bianca) Boutkan (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van W. (Willem) Boutkan W. (Willem) Boutkan (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Koos) Hopster J. (Koos) Hopster (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Jan) B. Janssen J. (Jan) B. Janssen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Janet) J. Klijnstra-Rippen J. (Janet) J. Klijnstra-Rippen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Henk) A. van der Linden H. (Henk) A. van der Linden (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van M. (Margriet) E.G. Papma M. (Margriet) E.G. Papma (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van E. (Eduard) F. Plate E. (Eduard) F. Plate (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Herbert) van Ravenzwaaij H. (Herbert) van Ravenzwaaij (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van T.A. (Tiko) Smetsers T.A. (Tiko) Smetsers (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Judith) Staalman J. (Judith) Staalman (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van M.W. (Martin) Wiegertjes M.W. (Martin) Wiegertjes (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

Statencommissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Bestuur

nvt

Leden

Foto van M. (Mirjam) Smeels-Zechner M. (Mirjam) Smeels-Zechner (voorzitter Statencommissie)
Foto van R. (Remco) P.G. Bosma R. (Remco) P.G. Bosma (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van L. (Lloyd) Ferdinand L. (Lloyd) Ferdinand (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van A. (Bert) Gijsberts A. (Bert) Gijsberts (lid) vanaf 01-07-2015tot 11-11-2015
Foto van W. (Willem) de Jager W. (Willem) de Jager (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van C. (Chris) A. Jansen C. (Chris) A. Jansen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van W. (Wout) Jansen W. (Wout) Jansen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van I. (Irene) B. Joosse I. (Irene) B. Joosse (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van C. (Kees) J. Kok C. (Kees) J. Kok (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van S. (Simon) Miske S. (Simon) Miske (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Sjaak) N. Simonse J. (Sjaak) N. Simonse (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van J. (Johan) van Slooten J. (Johan) van Slooten (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van S. (Symaiah) Verbeek S. (Symaiah) Verbeek (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van P. (Paul) M.S. Vermeulen P. (Paul) M.S. Vermeulen (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van H. (Huib) W.E. van Vliet H. (Huib) W.E. van Vliet (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van C. (Ine) P.M. de Waal C. (Ine) P.M. de Waal (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van R.J.H. (René) Claessens R.J.H. (René) Claessens (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

Burgerleden

Orgaan informatie

Logo van Burgerleden

Leden

Foto van S. (Sjoerd) de Boer S. (Sjoerd) de Boer (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van R.J.H. (René) Claessens R.J.H. (René) Claessens (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van L. (Lloyd) Ferdinand L. (Lloyd) Ferdinand (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van C.R. (Cebus) Korteweg C.R. (Cebus) Korteweg (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (burgerlid) vanaf 01-07-2015
Foto van M.W. (Martin) Wiegertjes M.W. (Martin) Wiegertjes (burgerlid) vanaf 01-07-2015
 

Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer

Orgaan informatie

Logo van Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer

Leden

Foto van W. (Willem) de Jager W. (Willem) de Jager (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van C. (Kees) J. Kok C. (Kees) J. Kok (lid) vanaf 01-07-2015
Foto van P. (Paul) M.S. Vermeulen P. (Paul) M.S. Vermeulen (lid) vanaf 01-07-2015
 

IPO-delegatie

Orgaan informatie

Logo van IPO-delegatie

Leden