Samenstelling

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2016
7

Leden

Foto van J. (Jan) de Reus J. (Jan) de Reus (Fractievoorzitter)
Foto van R. (Remco) P.G. Bosma R. (Remco) P.G. Bosma (Statenlid) tot 24-02-2016
Foto van M.E.H. (Elise) Broen M.E.H. (Elise) Broen (Statenlid)
Foto van A. (Bert) Gijsberts A. (Bert) Gijsberts (Statenlid) vanaf 21-09-2016
Foto van E. (Eduard) F. Plate E. (Eduard) F. Plate (Statenlid)
Foto van H. (Huib) W.E. van Vliet H. (Huib) W.E. van Vliet (Statenlid) tot 10-10-2016
Foto van Th.(Theo) J.G. Vulink Th.(Theo) J.G. Vulink (Statenlid) vanaf 26-10-2016
Foto van Ph.(Philip) ten Napel Ph.(Philip) ten Napel (burgerlid) vanaf 26-10-2016
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2016
7

Leden

Foto van C. (Chris) A. Jansen C. (Chris) A. Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van B. (Bianca) Boutkan B. (Bianca) Boutkan (Statenlid)
Foto van W. (Willem) Boutkan W. (Willem) Boutkan (Statenlid)
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (Statenlid) vanaf 13-07-2016
Foto van J. (Jan) B. Janssen J. (Jan) B. Janssen (Statenlid)
Foto van I. (Irene) B. Joosse I. (Irene) B. Joosse (Statenlid)
Foto van C. (Kees) J. Kok C. (Kees) J. Kok (Statenlid)
Foto van Y. (Yuri) Wagenaar Y. (Yuri) Wagenaar (burgerlid) vanaf 13-07-2016
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2016
5

Leden

Foto van M. (Marianne) Luyer M. (Marianne) Luyer (Fractievoorzitter) tot 31-12-2016
Foto van W. (Wobbe) R. Bouma W. (Wobbe) R. Bouma (Statenlid)
Foto van J. (Koos) Hopster J. (Koos) Hopster (Statenlid)
Foto van C. (Chris) J. Schotman C. (Chris) J. Schotman (Statenlid) tot 31-12-2016
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2016
5

Leden

Foto van C. (Ine) P.M. de Waal C. (Ine) P.M. de Waal (Fractievoorzitter)
Foto van T. (Tjitske) G. Hoekstra T. (Tjitske) G. Hoekstra (Statenlid) tot 27-01-2016
Foto van W.F. (Frans) Mulckhuijse W.F. (Frans) Mulckhuijse (Statenlid) vanaf 27-01-2016
Foto van S. (Symaiah) Verbeek S. (Symaiah) Verbeek (Statenlid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2016
4

Leden

Foto van S. (Shasta) Rötscheid S. (Shasta) Rötscheid (Fractievoorzitter) tot 30-06-2016
Foto van S. (Shasta) Rötscheid S. (Shasta) Rötscheid (Fractievoorzitter) vanaf 26-10-2016
Foto van P. (Paul) M.S. Vermeulen P. (Paul) M.S. Vermeulen (Fractievoorzitter) vanaf 30-06-2016tot 26-10-2016
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (Statenlid) vanaf 29-06-2016tot 19-10-2016
Foto van T.A. (Tiko) Smetsers T.A. (Tiko) Smetsers (Statenlid)
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (burgerlid) vanaf 26-10-2016
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van P. (Peter) T.J. Pels P. (Peter) T.J. Pels (Fractievoorzitter)
Foto van R. (Nora) Azarkan R. (Nora) Azarkan (Statenlid)
Foto van W. (Willem) de Jager W. (Willem) de Jager (Statenlid)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (Fractievoorzitter) vanaf 30-08-2016
Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (Statenlid) tot 30-08-2016
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (Statenlid)
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (Statenlid) vanaf 30-08-2016
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van S. (Simon) Miske S. (Simon) Miske (Fractievoorzitter)
Foto van J. (Judith) Staalman J. (Judith) Staalman (Statenlid)
Foto van C.R. (Cebus) Korteweg C.R. (Cebus) Korteweg (burgerlid)
 

PvdD

Fractie informatie

Logo van PvdD
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van M. (Melissa) C. Bax M. (Melissa) C. Bax (Fractievoorzitter) tot 10-02-2016
Foto van L. (Leonie) Vestering L. (Leonie) Vestering (Fractievoorzitter) vanaf 10-02-2016
Foto van A.(Adri) W.H.J. van der Avoird A.(Adri) W.H.J. van der Avoird (Statenlid) tot 10-02-2016
Foto van M. (Melissa) C. Bax M. (Melissa) C. Bax (Statenlid) vanaf 10-02-2016
Foto van A.(Adri) W.H.J. van der Avoird A.(Adri) W.H.J. van der Avoird (burgerlid) vanaf 10-02-2016
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van J. (Sjaak) N. Simonse J. (Sjaak) N. Simonse (Fractievoorzitter)
Foto van S. (Sjoerd) de Boer S. (Sjoerd) de Boer (burgerlid) tot 14-12-2016
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van W. (Wout) Jansen W. (Wout) Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (burgerlid)
 

Senioren+Flevoland

Fractie informatie

Logo van Senioren+Flevoland
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (Fractievoorzitter)
 

Provinciale Staten

Commissie informatie

Logo van Provinciale Staten

nvt

Leden

Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (plaatsvervangend voorzitter PS)
 

Statencommissie Duurzaamheid

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Duurzaamheid

nvt

Leden

Foto van W. (Wobbe) R. Bouma W. (Wobbe) R. Bouma (voorzitter Statencommissie)
Foto van M.E.H. (Elise) Broen M.E.H. (Elise) Broen (lid) tot 24-02-2016
Foto van L. (Lloyd) Ferdinand L. (Lloyd) Ferdinand (lid) vanaf 21-09-2016
Foto van T. (Tjitske) G. Hoekstra T. (Tjitske) G. Hoekstra (lid) tot 27-01-2016
Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (lid) tot 30-08-2016
Foto van C. (Chris) A. Jansen C. (Chris) A. Jansen (lid) vanaf 13-07-2016
Foto van M. (Marianne) Luyer M. (Marianne) Luyer (lid) vanaf 24-02-2016
Foto van E. (Eduard) F. Plate E. (Eduard) F. Plate (lid) vanaf 24-02-2016
Foto van Th.(Theo) J.G. Vulink Th.(Theo) J.G. Vulink (lid) vanaf 24-02-2016
 

Statencommissie Economie

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Economie

nvt

Leden

Foto van R. (Remco) P.G. Bosma R. (Remco) P.G. Bosma (voorzitter Statencommissie) tot 24-02-2016
Foto van W. (Willem) Boutkan W. (Willem) Boutkan (voorzitter Statencommissie) vanaf 24-02-2016
Foto van A.(Adri) W.H.J. van der Avoird A.(Adri) W.H.J. van der Avoird (lid) vanaf 10-02-2016
Foto van J. (Leonard) L. Bogerd J. (Leonard) L. Bogerd (lid) vanaf 14-12-2016
Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (lid) vanaf 24-02-2016
Foto van C. (Chris) A. Jansen C. (Chris) A. Jansen (lid) tot 13-07-2016
Foto van I. (Irene) B. Joosse I. (Irene) B. Joosse (lid) vanaf 13-07-2016
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (lid) vanaf 29-06-2016
Foto van H. (Huib) W.E. van Vliet H. (Huib) W.E. van Vliet (lid) vanaf 24-02-2016tot 10-10-2016
Foto van Y. (Yuri) Wagenaar Y. (Yuri) Wagenaar (lid) vanaf 14-07-2016
Foto van S. (Sjoerd) de Boer S. (Sjoerd) de Boer (burgerlid) tot 14-12-2016
 

Statencommissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Bestuur

nvt

Leden

Foto van M. (Mirjam) Smeels-Zechner M. (Mirjam) Smeels-Zechner (voorzitter Statencommissie)
Foto van A.(Adri) W.H.J. van der Avoird A.(Adri) W.H.J. van der Avoird (lid) vanaf 10-02-2016
Foto van E. (Erik) G. Boshuijzen E. (Erik) G. Boshuijzen (lid) vanaf 24-02-2016
Foto van R. (Remco) P.G. Bosma R. (Remco) P.G. Bosma (lid) tot 24-02-2016
Foto van A. (Bert) Gijsberts A. (Bert) Gijsberts (lid) vanaf 21-09-2016
Foto van H. (Harold) J. Hofstra H. (Harold) J. Hofstra (lid) vanaf 21-09-2016
Foto van J. (Janet) J. Klijnstra-Rippen J. (Janet) J. Klijnstra-Rippen (lid) vanaf 31-03-2016
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (lid) vanaf 29-06-2016
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (burgerlid) tot 30-06-2016
 

Burgerleden

Orgaan informatie

Logo van Burgerleden

Leden

Foto van Ph.(Philip) ten Napel Ph.(Philip) ten Napel (lid) vanaf 24-02-2016
Foto van A.(Adri) W.H.J. van der Avoird A.(Adri) W.H.J. van der Avoird (burgerlid) vanaf 10-02-2016
Foto van S. (Sjoerd) de Boer S. (Sjoerd) de Boer (burgerlid) tot 14-12-2016
Foto van S.J. (Jeroen) Kok S.J. (Jeroen) Kok (burgerlid) vanaf 26-10-2016
Foto van C.R. (Cebus) Korteweg C.R. (Cebus) Korteweg (burgerlid)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (burgerlid)
Foto van Y. (Yuri) Wagenaar Y. (Yuri) Wagenaar (burgerlid) vanaf 14-07-2016
 

IPO-delegatie

Orgaan informatie

Logo van IPO-delegatie

Leden