L. (Lloyd) Ferdinand

L. (Lloyd) Ferdinand

Foto van L. (Lloyd) Ferdinand
E-mail adres: l.ferdinand@flevoland.nl
Logo van Burgerleden
Orgaan: Burgerleden Periode: van: 1 juli 2015 tot: Functie: burgerlid
Logo van ChristenUnie
Fractie: ChristenUnie Periode: van: 1 juli 2015 tot: Website: flevoland.christenunie.nl/ Functie: burgerlid
Logo van Statencommissie Ruimte
Commissie: Statencommissie Ruimte Periode: van: 21 september 2016 tot: Functie: lid
Logo van Statencommissie Duurzaamheid
Commissie: Statencommissie Duurzaamheid Periode: van: 21 september 2016 tot: Functie: lid
Logo van ChristenUnie
Fractie: ChristenUnie Periode: van: 28 mei 2014 tot: 18 maart 2015 Website: flevoland.christenunie.nl/ Functie: Statenlid
Logo van Statencommissie Economie
Commissie: Statencommissie Economie Periode: van: 1 juli 2015 tot: 21 september 2016 Functie: lid
Logo van Statencommissie Bestuur
Commissie: Statencommissie Bestuur Periode: van: 1 juli 2015 tot: 21 september 2016 Functie: lid

Naam: Lloyd Ferdinand
Geboren: 13-11-1957
Woonplaats: Almere