Organisatie

Periode

Huidig

Fracties

BBB

10 zetels
Bekijk pagina
Leden van BBB
  1. Anja Keuter Fractievoorzitter
  2. Isabelle van Benthem Statenlid
  3. Jan van den Berg Statenlid
  4. Paul van Elderen Statenlid
  5. Gina van Hardeveld Statenlid
  6. Henk Heijboer Statenlid
  7. Johan van Houwelingen Statenlid
  8. Maartje Mantel Statenlid
  9. Alfons Remery Statenlid
  10. Andrea van Veen - van den Berg Statenlid
  11. Jan de Boer Burgerlid
  12. Douwe Gnodde Burgerlid

VVD

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Ellentrees Müller Fractievoorzitter
  2. Franco Achtien Statenlid
  3. Angela Huckriede Statenlid
  4. Henri van Ulsen Statenlid
  5. Wim van der Es Burgerlid

PVV

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Bianca Goeman Fractievoorzitter
  2. Willem Boutkan Statenlid
  3. Jan Meindert Keuter Statenlid
  4. Ramona Aukes Burgerlid
  5. Boris Tinga Burgerlid

PvdA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Abassin Nessar Fractievoorzitter
  2. Nelly den Os Statenlid
  3. Roelf Raterink Statenlid
  4. Tarik Sahbaz Burgerlid
  5. Klaas Talma Burgerlid

GroenLinks

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Corina Straatsma Fractievoorzitter
  2. Martin Minnema Statenlid
  3. Jaya Noordman Statenlid
  4. Lucas Kramer Burgerlid

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Ria Visser-Kapitein Fractievoorzitter
  2. Ab de Jong Statenlid
  3. Benjamin van Bilsen Burgerlid
  4. Johanna Koffeman-Kramer Burgerlid

D66

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Tiko Smetsers Fractievoorzitter
  2. Yvonne den Boer Statenlid
  3. Jan Willem van Dijk Burgerlid
  4. Stephan Hollander Burgerlid

CDA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Marian Uitdewilligen Fractievoorzitter
  2. Jennie Kempenaar-van Ittersum Statenlid
  3. René Claessens Burgerlid
  4. Jurjen van der Wal Burgerlid

JA21

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van JA21
  1. Kees Kok Fractievoorzitter
  2. Erik Broer Statenlid
  3. Johan Koster Burgerlid
  4. Rene de Pree Burgerlid

PvdD

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdD
  1. Kjell van Wijlandt Fractievoorzitter
  2. Ayla Lokhorst Statenlid
  3. Bernice Lewis Burgerlid
  4. Govert Schipper Burgerlid

Forum voor Democratie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Forum voor Democratie
  1. Jelena Postuma Fractievoorzitter
  2. René Woensdregt Statenlid
  3. Hans Hodde Burgerlid
  4. Alexander Skepko Burgerlid

SP

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van SP
  1. John Cocu Fractievoorzitter
  2. Madeleine Boer Statenlid
  3. Jolande Donninger Burgerlid

SGP

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van SGP
  1. Jochanan Uitslag Fractievoorzitter
  2. Meindert Bleijenberg Statenlid
  3. Willem Bakker Burgerlid

SterkLokaalFlevoland

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van SterkLokaalFlevoland
  1. Lex Ruyssenaars Fractievoorzitter
  2. Astrid Wals Burgerlid

50PLUS

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van 50PLUS
  1. Marc van Rooij Fractievoorzitter
  2. Ton van den Berg Burgerlid

Bestuur & Organisatie

Burgerlid

Leden van Burgerlid
  1. Bernice Lewis Lid
  2. Ramona Aukes Burgerlid
  3. Willem Bakker Burgerlid
  4. Ton van den Berg Burgerlid
  5. Benjamin van Bilsen Burgerlid
  6. Jan de Boer Burgerlid
  7. René Claessens Burgerlid
  8. Jan Willem van Dijk Burgerlid
  9. Jolande Donninger Burgerlid
  10. Wim van der Es Burgerlid
  11. Douwe Gnodde Burgerlid
  12. Hans Hodde Burgerlid
  13. Stephan Hollander Burgerlid
  14. Johanna Koffeman-Kramer Burgerlid
  15. Johan Koster Burgerlid
  16. Lucas Kramer Burgerlid
  17. Rene de Pree Burgerlid
  18. Tarik Sahbaz Burgerlid
  19. Govert Schipper Burgerlid
  20. Alexander Skepko Burgerlid
  21. Klaas Talma Burgerlid
  22. Boris Tinga Burgerlid
  23. Jurjen van der Wal Burgerlid
  24. Astrid Wals Burgerlid

Plaatsvervangend voorzitter PS

Bekijk pagina
Leden van Plaatsvervangend voorzitter PS
  1. Tiko Smetsers Plaatsvervangend voorzitter PS

IPO AV

Leden van IPO AV
  1. Anja Keuter Lid
  2. Abassin Nessar Lid

Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer

Bekijk pagina
Leden van Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer
  1. Madeleine Boer Lid
  2. Yvonne den Boer Lid
  3. Gina van Hardeveld Lid
  4. Maartje Mantel Plaatsvervangend lid
  5. Martin Minnema Plaatsvervangend lid

Werkgeverscommissie Statengriffier

Bekijk pagina
Leden van Werkgeverscommissie Statengriffier
  1. Tiko Smetsers Lid
  2. Ria Visser-Kapitein Lid
  3. Kjell van Wijlandt Lid

Voorzitter Statencommissie

Bekijk pagina
Leden van Voorzitter Statencommissie
  1. Franco Achtien Lid
  2. Willem Boutkan Lid
  3. Erik Broer Lid
  4. Angela Huckriede Lid
  5. Anja Keuter Lid
  6. Martin Minnema Lid
  7. Ellentrees Müller Lid
  8. Roelf Raterink Lid
  9. Tiko Smetsers Lid
  10. Marian Uitdewilligen Lid

Rapporteur Regio Zwolle

Bekijk pagina
Leden van Rapporteur Regio Zwolle
  1. Henri van Ulsen Lid
  2. Ria Visser-Kapitein Plaatsvervangend lid

Rapporteur Raadtafel Metropool Regio Amsterdam (MRA)

Bekijk pagina
Leden van Rapporteur Raadtafel Metropool Regio Amsterdam (MRA)
  1. John Cocu Lid
  2. Franco Achtien Plaatsvervangend lid

Werkgroep Routekaart Provinciale Staten

Bekijk pagina
Leden van Werkgroep Routekaart Provinciale Staten
  1. Franco Achtien Lid
  2. Martin Minnema Lid
  3. Nelly den Os Lid
  4. Marian Uitdewilligen Lid
  5. Andrea van Veen - van den Berg Lid

Procedurecommissie

Bekijk pagina
Leden van Procedurecommissie
  1. Anja Keuter Lid
  2. Ellentrees Müller Lid
  3. Roelf Raterink Lid
  4. Tiko Smetsers Lid
  5. Marian Uitdewilligen Lid

Werkgroep commissies en procedurecommissie

Bekijk pagina
Leden van Werkgroep commissies en procedurecommissie
  1. Tiko Smetsers Lid
  2. Corina Straatsma Lid

Commissie Planning & Control

Bekijk pagina
Leden van Commissie Planning & Control
  1. Alfons Remery Voorzitter
  2. Wim van der Es Lid
  3. Kees Kok Lid
  4. Martin Minnema Lid
  5. Marc van Rooij Lid

Werkgroep samenwerkingsafspraken GS-PS Omgevingswet

Bekijk pagina
Leden van Werkgroep samenwerkingsafspraken GS-PS Omgevingswet
  1. John Cocu Lid
  2. Jennie Kempenaar-van Ittersum Lid
  3. Johan Koster Lid
  4. Maartje Mantel Lid
  5. Nelly den Os Lid
  6. Lex Ruyssenaars Lid
  7. René Woensdregt Lid

Commissies

Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving

Bekijk pagina
Leden van Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
  1. Franco Achtien Lid
  2. Ramona Aukes Lid
  3. Ton van den Berg Lid
  4. Benjamin van Bilsen Lid
  5. René Claessens Lid
  6. John Cocu Lid
  7. Jan Willem van Dijk Lid
  8. Jolande Donninger Lid
  9. Gina van Hardeveld Lid
  10. Stephan Hollander Lid
  11. Angela Huckriede Lid
  12. Ab de Jong Lid
  13. Jan Meindert Keuter Lid
  14. Kees Kok Lid
  15. Lucas Kramer Lid
  16. Ayla Lokhorst Lid
  17. Maartje Mantel Lid
  18. Martin Minnema Lid
  19. Ellentrees Müller Lid
  20. Nelly den Os Lid
  21. Jelena Postuma Lid
  22. Rene de Pree Lid
  23. Alfons Remery Lid
  24. Marc van Rooij Lid
  25. Lex Ruyssenaars Lid
  26. Tarik Sahbaz Lid
  27. Govert Schipper Lid
  28. Alexander Skepko Lid
  29. Marian Uitdewilligen Lid
  30. Jochanan Uitslag Lid

Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid

Bekijk pagina
Leden van Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  1. Willem Bakker Lid
  2. Jan van den Berg Lid
  3. Ton van den Berg Lid
  4. Meindert Bleijenberg Lid
  5. Madeleine Boer Lid
  6. Yvonne den Boer Lid
  7. Erik Broer Lid
  8. Jan Willem van Dijk Lid
  9. Paul van Elderen Lid
  10. Bianca Goeman Lid
  11. Henk Heijboer Lid
  12. Hans Hodde Lid
  13. Jennie Kempenaar-van Ittersum Lid
  14. Johanna Koffeman-Kramer Lid
  15. Johan Koster Lid
  16. Bernice Lewis Lid
  17. Jaya Noordman Lid
  18. Roelf Raterink Lid
  19. Marc van Rooij Lid
  20. Corina Straatsma Lid
  21. Klaas Talma Lid
  22. Boris Tinga Lid
  23. Henri van Ulsen Lid
  24. Ria Visser-Kapitein Lid
  25. Jurjen van der Wal Lid
  26. Astrid Wals Lid
  27. Kjell van Wijlandt Lid
  28. René Woensdregt Lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens

2004

Ophalen gegevens

2003

Ophalen gegevens

2002

Ophalen gegevens