Samenstelling
groepen overslaanBBB
Leden
Anja Keuter (Fractievoorzitter)
Isabelle van Benthem (Statenlid)
Jan van den Berg (Statenlid)
Paul van Elderen (Statenlid)
Gina van Hardeveld (Statenlid)
Henk Heijboer (Statenlid)
Johan van Houwelingen (Statenlid)
Jan Klopman (Statenlid)
Maartje Mantel (Statenlid)
Alfons Remery (Statenlid)
Andrea van Veen - van den Berg (Statenlid)
Jan de Boer (Burgerlid)
Douwe Gnodde (Burgerlid)
Andrea van Veen - van den Berg (Burgerlid)
VVD
Leden
Elise Broen (Statenlid tijdelijk)
tot 24-02-2016
R. (Remco) P.G. Bosma (Statenlid)
tot 24-02-2016
Bert Gijsberts (Statenlid)
vanaf 21-09-2016
Angela Huckriede (Statenlid)
Janet Klijnstra-Rippen (Statenlid)
Eduard Plate (Statenlid)
Jan de Reus (Statenlid)
Jan de Reus (Statenlid)
H. (Huib) W.E. van Vliet (Statenlid)
tot 10-10-2016
Theo Vulink (Statenlid)
vanaf 26-10-2016
Wim van der Es (Burgerlid)
Angela Huckriede (Burgerlid)
Philip ten Napel (Burgerlid)
vanaf 26-10-2016
Wilbert Nieuwenhuizen (Burgerlid)
PVV
Leden
Willem Boutkan (Fractievoorzitter)
Bianca Goeman (Fractievoorzitter)
Willem Boutkan (Statenlid)
Willem Boutkan (Statenlid)
I.C. (Sjaac) van Ginkel (Statenlid)
vanaf 13-07-2016
Bianca Goeman (Statenlid)
Jan Janssen (Statenlid)
Irene Joosse (Statenlid)
Jan Meindert Keuter (Statenlid)
Jan Meindert Keuter (Statenlid)
Kees Kok (Statenlid)
Ramona Aukes (Burgerlid)
I.C. (Sjaac) van Ginkel (Burgerlid)
Jan Meindert Keuter (Burgerlid)
Boris Tinga (Burgerlid)
Yuri Wagenaar (Burgerlid)
vanaf 13-07-2016
PvdA
Leden
GroenLinks
Leden
ChristenUnie
Leden
Harold Hofstra (Fractievoorzitter)
vanaf 30-08-2016
Ria Visser-Kapitein (Fractievoorzitter)
Harold Hofstra (Statenlid)
Ab de Jong (Statenlid)
Henriëtte van Keulen-Nentjes (Statenlid)
L. (Louwe) Post (Statenlid)
R. (Roelof) J. Siepel (Statenlid)
vanaf 30-08-2016
Chris van Veluwen (Statenlid)
Ria Visser-Kapitein (Statenlid)
Benjamin van Bilsen (Burgerlid)
Ab de Jong (Burgerlid)
Johanna Koffeman-Kramer (Burgerlid)
D66
Leden
Shasta Rötscheid (Fractievoorzitter)
tot 30-06-2016
Paul Vermeulen (Fractievoorzitter)
vanaf 30-06-2016tot 26-10-2016
Jeroen Kok (Statenlid)
vanaf 29-06-2016tot 19-10-2016
Margriet Papma (Statenlid)
Tiko Smetsers (Statenlid)
Paul Vermeulen (Statenlid)
Jan Willem van Dijk (Burgerlid)
Stephan Hollander (Burgerlid)
Jeroen Kok (Burgerlid)
vanaf 26-10-2016
CDA
Leden
Marianne Luyer (Fractievoorzitter)
tot 31-12-2016
Marian Uitdewilligen (Fractievoorzitter)
Wobbe Bouma (Statenlid)
René Claessens (Statenlid)
Koos Hopster (Statenlid)
Jennie Kempenaar-van Ittersum (Statenlid)
Marianne Luyer (Statenlid)
Johan van Slooten (Statenlid)
René Claessens (Burgerlid)
René Claessens (Burgerlid)
Jurjen van der Wal (Burgerlid)
JA21
Leden
PvdD
Leden
Melissa Bax (Fractievoorzitter)
tot 10-02-2016
Leonie Vestering (Fractievoorzitter)
vanaf 10-02-2016
Kjell van Wijlandt (Fractievoorzitter)
Adri van der Avoird (Statenlid)
tot 10-02-2016
Melissa Bax (Statenlid)
vanaf 10-02-2016
Sylvia Kers (Statenlid)
Kees Kielen (Statenlid)
Ayla Lokhorst (Statenlid)
Kjell van Wijlandt (Statenlid)
Adri van der Avoird (Burgerlid)
vanaf 10-02-2016
Bernice Lewis (Burgerlid)
Ayla Lokhorst (Burgerlid)
Govert Schipper (Burgerlid)
Forum voor Democratie
Leden
SP
Leden
John Cocu (Fractievoorzitter)
Maike Müller (Fractievoorzitter)
Ine de Waal (Fractievoorzitter)
Madeleine Boer (Statenlid)
T. (Tjitske) G. Hoekstra (Statenlid)
tot 27-01-2016
Henk van der Linden (Statenlid)
Frans Mulckhuijse (Statenlid)
vanaf 27-01-2016
Frans Mulckhuijse (Statenlid)
Herbert van Ravenzwaaij (Statenlid)
Symaiah Verbeek (Statenlid)
Ine de Waal (Statenlid)
Jolande Donninger (Burgerlid)
SGP
Leden
SterkLokaalFlevoland
Leden
50PLUS
Leden
Burgerlid
Leden
Bernice Lewis (Lid)
Philip ten Napel (Lid)
vanaf 24-02-2016
Bianca Goeman (Statenlid)
Ramona Aukes (Burgerlid)
Adri van der Avoird (Burgerlid)
vanaf 10-02-2016
Willem Bakker (Burgerlid)
Ton van den Berg (Burgerlid)
Benjamin van Bilsen (Burgerlid)
S. (Sjoerd) de Boer (Burgerlid)
tot 14-12-2016
Jan de Boer (Burgerlid)
René Claessens (Burgerlid)
René Claessens (Burgerlid)
Jan Willem van Dijk (Burgerlid)
Jolande Donninger (Burgerlid)
Wim van der Es (Burgerlid)
I.C. (Sjaac) van Ginkel (Burgerlid)
Douwe Gnodde (Burgerlid)
Hans Hodde (Burgerlid)
Stephan Hollander (Burgerlid)
Angela Huckriede (Burgerlid)
Ab de Jong (Burgerlid)
Jan Meindert Keuter (Burgerlid)
Johanna Koffeman-Kramer (Burgerlid)
Jeroen Kok (Burgerlid)
vanaf 26-10-2016
Johan Koster (Burgerlid)
Lucas Kramer (Burgerlid)
G. (Gerben) Laagland (Burgerlid)
Ayla Lokhorst (Burgerlid)
Wilbert Nieuwenhuizen (Burgerlid)
Geert Post (Burgerlid)
Rene de Pree (Burgerlid)
Lex Ruyssenaars (Burgerlid)
Tarik Sahbaz (Burgerlid)
Govert Schipper (Burgerlid)
Alexander Skepko (Burgerlid)
Klaas Talma (Burgerlid)
Boris Tinga (Burgerlid)
Andrea van Veen - van den Berg (Burgerlid)
Yuri Wagenaar (Burgerlid)
vanaf 14-07-2016
Jurjen van der Wal (Burgerlid)
Astrid Wals (Burgerlid)
Martin Wiegertjes (Burgerlid)
IPO AV
Leden
Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer
Leden
Werkgeverscommissie Statengriffier
Leden
Werkgroep Integriteit
Leden
Voorzitter Statencommissie
Leden
Rapporteur Regio Zwolle
Leden
Werkgroep Routekaart Provinciale Staten
Leden
Commissie opstellen opdracht landsadvocaat inzake geheimhouding
Leden
Procedurecommissie
Leden
Werkgroep commissies en procedurecommissie
Leden
Vertrouwenscommissie benoeming commissaris van de Koning
Leden
Commissie Planning & Control
Leden
Werkgroep samenwerkingsafspraken GS-PS Omgevingswet
Leden
Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
Leden
Franco Achtien (Lid)
Franco Achtien (Lid)
Dania Al-Obaidi (Lid)
Ramona Aukes (Lid)
Jan Willem Bakker (Lid)
Niek Beenen (Lid)
Cornelis van den Berg (Lid)
Ton van den Berg (Lid)
Benjamin van Bilsen (Lid)
Sadhana Boejhawan-Mangroo (Lid)
Omar el Boussaidi (Lid)
Willem Boutkan (Lid)
René Claessens (Lid)
René Claessens (Lid)
John Cocu (Lid)
John Cocu (Lid)
Jan Willem van Dijk (Lid)
Jolande Donninger (Lid)
Bianca Goeman (Lid)
Gina van Hardeveld (Lid)
Bryant Heng (Lid)
Stephan Hollander (Lid)
Angela Huckriede (Lid)
Hicham Ismaili Alaoui (Lid)
Willem de Jager (Lid)
Wout Jansen (Lid)
Chris Jansen (Lid)
Ab de Jong (Lid)
Irene Joosse (Lid)
Sylvia Kers (Lid)
Sylvia Kers (Lid)
Henriëtte van Keulen-Nentjes (Lid)
Jan Meindert Keuter (Lid)
Janet Klijnstra-Rippen (Lid)
Kees Kok (Lid)
Kees Kok (Lid)
Lucas Kramer (Lid)
Anton de Lange (Lid)
Sharon de Lely (Lid)
Ayla Lokhorst (Lid)
Maartje Mantel (Lid)
Martin Minnema (Lid)
Ellentrees Müller (Lid)
Ellentrees Müller (Lid)
Maike Müller (Lid)
Nelly den Os (Lid)
Geert Post (Lid)
Geert Post (Lid)
Jelena Postuma (Lid)
Rene de Pree (Lid)
Gert-Jan Ransijn (Lid)
Alfons Remery (Lid)
Bas de Reus (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Lex Ruyssenaars (Lid)
Tarik Sahbaz (Lid)
Lubbert Schenk (Lid)
Govert Schipper (Lid)
Chris Schotman (Lid)
Alexander Skepko (Lid)
Paul van der Starre (Lid)
Marian Uitdewilligen (Lid)
Jochanan Uitslag (Lid)
Chris van Veluwen (Lid)
Astrid Wals (Lid)
Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
Leden
Tamara Baas (Lid)
Willem Bakker (Lid)
Cornelis van den Berg (Lid)
Ton van den Berg (Lid)
Jan van den Berg (Lid)
Meindert Bleijenberg (Lid)
Madeleine Boer (Lid)
Yvonne den Boer (Lid)
Yvonne den Boer (Lid)
Willem Boutkan (Lid)
Erik Broer (Lid)
Jan Willem van Dijk (Lid)
Monique Dubois (Lid)
Paul van Elderen (Lid)
Bianca Goeman (Lid)
Bianca Goeman (Lid)
Jan de Haan (Lid)
Henk Heijboer (Lid)
Hans Hodde (Lid)
Hicham Ismaili Alaoui (Lid)
Chris Jansen (Lid)
Jennie Kempenaar-van Ittersum (Lid)
Jan Meindert Keuter (Lid)
Jan Meindert Keuter (Lid)
Arief Khedoe (Lid)
Kees Kielen (Lid)
Wim Klink (Lid)
Johanna Koffeman-Kramer (Lid)
Johan Koster (Lid)
Anton de Lange (Lid)
Bernice Lewis (Lid)
Jesse Luijendijk (Lid)
Frans Mulckhuijse (Lid)
Abassin Nessar (Lid)
Jaya Noordman (Lid)
Jaap Oosterveld (Lid)
Eric Raap (Lid)
Roelf Raterink (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Marc van Rooij (Lid)
Lex Ruyssenaars (Lid)
Lubbert Schenk (Lid)
Sjaak Simonse (Lid)
Johan van Slooten (Lid)
Mirjam Smeels-Zechner (Lid)
Tiko Smetsers (Lid)
Paul van der Starre (Lid)
Corina Straatsma (Lid)
Corina Straatsma (Lid)
Klaas Talma (Lid)
Han Thomassen (Lid)
Boris Tinga (Lid)
Henri van Ulsen (Lid)
Henri van Ulsen (Lid)
Chris van Veluwen (Lid)
Ria Visser-Kapitein (Lid)
Steven Vrouwenvelder (Lid)
Jurjen van der Wal (Lid)
Astrid Wals (Lid)
Kjell van Wijlandt (Lid)
René Woensdregt (Lid)
Statencommissie Duurzaamheid
Leden
Wobbe Bouma (Voorzitter Statencommissie)
Erik Boshuijzen (Lid)
Willem Boutkan (Lid)
Elise Broen (Lid)
tot 24-02-2016
Lloyd Ferdinand (Lid)
vanaf 21-09-2016
Bianca Goeman (Lid)
T. (Tjitske) G. Hoekstra (Lid)
tot 27-01-2016
Harold Hofstra (Lid)
Chris Jansen (Lid)
vanaf 13-07-2016
Jan Janssen (Lid)
G. (Gerben) Laagland (Lid)
Marianne Luyer (Lid)
vanaf 24-02-2016
Simon Miske (Lid)
Frans Mulckhuijse (Lid)
vanaf 27-01-2016
Margriet Papma (Lid)
Peter Pels (Lid)
Eduard Plate (Lid)
vanaf 24-02-2016
R. (Roelof) J. Siepel (Lid)
Sjaak Simonse (Lid)
Johan van Slooten (Lid)
Symaiah Verbeek (Lid)
Paul Vermeulen (Lid)
Leonie Vestering (Lid)
Theo Vulink (Lid)
vanaf 24-02-2016
Statencommissie Economie
Leden
R. (Remco) P.G. Bosma (Voorzitter Statencommissie)
tot 24-02-2016
Willem Boutkan (Voorzitter Statencommissie)
vanaf 24-02-2016
Adri van der Avoird (Lid)
vanaf 10-02-2016
Nora Azarkan (Lid)
Leonard Bogerd (Lid)
vanaf 14-12-2016
Erik Boshuijzen (Lid)
vanaf 24-02-2016
Elise Broen (Lid)
Bert Gijsberts (Lid)
Harold Hofstra (Lid)
vanaf 21-09-2016
Koos Hopster (Lid)
Chris Jansen (Lid)
tot 13-07-2016
Wout Jansen (Lid)
Irene Joosse (Lid)
vanaf 13-07-2016
Jeroen Kok (Lid)
vanaf 29-06-2016
Henk van der Linden (Lid)
L. (Louwe) Post (Lid)
Herbert van Ravenzwaaij (Lid)
Shasta Rötscheid (Lid)
tot 30-06-2016
Tiko Smetsers (Lid)
H. (Huib) W.E. van Vliet (Lid)
vanaf 24-02-2016tot 10-10-2016
Yuri Wagenaar (Lid)
vanaf 14-07-2016
S. (Sjoerd) de Boer (Burgerlid)
tot 14-12-2016
I.C. (Sjaac) van Ginkel (Burgerlid)
Statencommissie Ruimte
Leden
Melissa Bax (Lid)
Leonard Bogerd (Lid)
Erik Boshuijzen (Lid)
Wobbe Bouma (Lid)
Willem Boutkan (Lid)
Lloyd Ferdinand (Lid)
vanaf 21-09-2016
Bert Gijsberts (Lid)
vanaf 21-09-2016
Bianca Goeman (Lid)
tot 13-07-2016
Harold Hofstra (Lid)
Koos Hopster (Lid)
Chris Jansen (Lid)
vanaf 13-07-2016
Jan Janssen (Lid)
G. (Gerben) Laagland (Lid)
Henk van der Linden (Lid)
Margriet Papma (Lid)
Eduard Plate (Lid)
Herbert van Ravenzwaaij (Lid)
R. (Roelof) J. Siepel (Lid)
Tiko Smetsers (Lid)
J. (Judith) Staalman (Lid)
Martin Wiegertjes (Burgerlid)
Statencommissie Bestuur
Leden
Adri van der Avoird (Lid)
vanaf 10-02-2016
Erik Boshuijzen (Lid)
vanaf 24-02-2016
R. (Remco) P.G. Bosma (Lid)
tot 24-02-2016
Bert Gijsberts (Lid)
vanaf 21-09-2016
Harold Hofstra (Lid)
vanaf 21-09-2016
Willem de Jager (Lid)
Chris Jansen (Lid)
Wout Jansen (Lid)
Irene Joosse (Lid)
Kees Kok (Lid)
Jeroen Kok (Lid)
vanaf 29-06-2016
Simon Miske (Lid)
Philip ten Napel (Lid)
vanaf 24-02-2016
L. (Louwe) Post (Lid)
Sjaak Simonse (Lid)
Johan van Slooten (Lid)
Symaiah Verbeek (Lid)
Paul Vermeulen (Lid)
H. (Huib) W.E. van Vliet (Lid)
tot 10-10-2016
Ine de Waal (Lid)
René Claessens (Burgerlid)
Jeroen Kok (Burgerlid)
tot 30-06-2016