Samenstelling

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2017
5

Leden

Foto van Bert Gijsberts Bert Gijsberts (Statenlid)
Foto van Eduard Plate Eduard Plate (Statenlid)
Foto van Jan de Reus Jan de Reus (Statenlid)
Foto van Theo Vulink Theo Vulink (Statenlid)
Foto van Philip ten Napel Philip ten Napel (Burgerlid)
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2017
6

Leden

Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van Bianca Boutkan Bianca Boutkan (Statenlid)
Foto van Willem Boutkan Willem Boutkan (Statenlid)
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (Statenlid) tot 22-02-2017
Foto van Jan Janssen Jan Janssen (Statenlid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Statenlid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Statenlid)
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (Burgerlid) tot 08-11-2017
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van Simon Miske Simon Miske (Fractievoorzitter)
Foto van Alida Laurense Alida Laurense (Burgerlid) vanaf 08-11-2017
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2017
4

Leden

Foto van Wobbe Bouma Wobbe Bouma (Statenlid)
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Statenlid)
Foto van Marianne Luyer Marianne Luyer (Statenlid)
Foto van Johan van Slooten Johan van Slooten (Statenlid)
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Peter Pels Peter Pels (Fractievoorzitter)
Foto van Nora Azarkan Nora Azarkan (Statenlid)
Foto van Willem de Jager Willem de Jager (Statenlid)
Foto van Martin Wiegertjes Martin Wiegertjes (Burgerlid)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Fractievoorzitter)
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Statenlid) vanaf 13-12-2017
Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Statenlid) vanaf 22-03-2017
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (Statenlid) tot 22-03-2017
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (Statenlid) tot 13-12-2017
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Burgerlid) vanaf 27-09-2017tot 13-12-2017
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2017
6

Leden

Foto van Ine de Waal Ine de Waal (Fractievoorzitter)
Foto van Henk van der Linden Henk van der Linden (Statenlid)
Foto van Frans Mulckhuijse Frans Mulckhuijse (Statenlid)
Foto van Symaiah Verbeek Symaiah Verbeek (Statenlid)
Foto van Ine de Waal Ine de Waal (Statenlid)
Foto van Maike Müller Maike Müller (Burgerlid) vanaf 27-09-2017
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van Wout Jansen Wout Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (Burgerlid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Margriet Papma Margriet Papma (Statenlid)
Foto van Tiko Smetsers Tiko Smetsers (Statenlid)
Foto van Paul Vermeulen Paul Vermeulen (Statenlid)
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Burgerlid)
 

PvdD

Fractie informatie

Logo van PvdD
Aantal zetels op 31-12-2017
2

Leden

Foto van Leonie Vestering Leonie Vestering (Fractievoorzitter)
Foto van Melissa Bax Melissa Bax (Statenlid)
Foto van Adri van der Avoird Adri van der Avoird (Burgerlid)
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2017
1

Leden

Foto van Leonard Bogerd Leonard Bogerd (Statenlid)
 

Burgerlid

Orgaan informatie

Logo van Burgerlid

Leden

Foto van Adri van der Avoird Adri van der Avoird (Burgerlid)
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid)
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Burgerlid) vanaf 27-09-2017tot 13-12-2017
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (Burgerlid) tot 08-11-2017
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Burgerlid)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (Burgerlid)
Foto van Alida Laurense Alida Laurense (Burgerlid) vanaf 08-11-2017
Foto van Maike Müller Maike Müller (Burgerlid) vanaf 27-09-2017
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid) vanaf 08-11-2017
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid) tot 22-02-2017
Foto van Martin Wiegertjes Martin Wiegertjes (Burgerlid)
 

Werkgroep Integriteit

Orgaan informatie

Logo van Werkgroep Integriteit

Leden

 

Statencommissie Duurzaamheid

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Duurzaamheid

Leden

Foto van Wobbe Bouma Wobbe Bouma (Voorzitter Statencommissie)
Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Lid) tot 22-02-2017
Foto van Jan Janssen Jan Janssen (Lid)
Foto van Simon Miske Simon Miske (Lid)
Foto van Peter Pels Peter Pels (Lid)
Foto van Eduard Plate Eduard Plate (Lid)
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (Lid) tot 22-03-2017
Foto van Theo Vulink Theo Vulink (Lid)
 

Statencommissie Economie

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Economie

Leden

Foto van Willem Boutkan Willem Boutkan (Voorzitter Statencommissie)
Foto van Nora Azarkan Nora Azarkan (Lid)
Foto van Elise Broen Elise Broen (Lid)
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Lid) vanaf 27-09-2017
Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Lid) vanaf 13-12-2017
Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Lid) vanaf 22-03-2017tot 27-09-2017
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Lid) tot 22-03-2017
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Lid)
Foto van Wout Jansen Wout Jansen (Lid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Lid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Lid) vanaf 22-02-2017
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Lid)
Foto van Alida Laurense Alida Laurense (Lid) vanaf 08-11-2017
Foto van Henk van der Linden Henk van der Linden (Lid) tot 27-09-2017
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (Lid) tot 22-03-2017
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (Lid) vanaf 22-03-2017tot 13-12-2017
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Lid) tot 15-02-2017
Foto van I.C. (Sjaac) van Ginkel I.C. (Sjaac) van Ginkel (Burgerlid) tot 08-11-2017
Foto van Maike Müller Maike Müller (Burgerlid) vanaf 27-09-2017
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid) vanaf 08-11-2017
 

Statencommissie Ruimte

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Ruimte

Leden

Foto van Melissa Bax Melissa Bax (Lid)
Foto van Wobbe Bouma Wobbe Bouma (Lid)
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Lid) vanaf 27-09-2017
Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Lid) tot 22-03-2017
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Lid) tot 27-09-2017
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Lid) vanaf 13-12-2017
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Lid) tot 11-01-2017
Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Lid)
Foto van Jan Janssen Jan Janssen (Lid)
Foto van Frans Mulckhuijse Frans Mulckhuijse (Lid) vanaf 27-09-2017
Foto van Eduard Plate Eduard Plate (Lid)
Foto van Herbert van Ravenzwaaij Herbert van Ravenzwaaij (Lid) tot 27-09-2017
Foto van R. (Roelof) J. Siepel R. (Roelof) J. Siepel (Lid) tot 13-12-2017
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid) vanaf 12-01-2017
Foto van Martin Wiegertjes Martin Wiegertjes (Burgerlid)
 

Statencommissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Bestuur

Leden

Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Lid) vanaf 22-03-2017
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Lid) vanaf 12-01-2017
Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Lid)
Foto van Wout Jansen Wout Jansen (Lid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Lid)
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Lid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Lid)
Foto van Simon Miske Simon Miske (Lid)
Foto van L. (Louwe) Post L. (Louwe) Post (Lid) tot 22-03-2017
Foto van Ine de Waal Ine de Waal (Lid)
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid) tot 11-01-2017