Samenstelling

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Bert Gijsberts Bert Gijsberts (Statenlid)
Foto van Philip ten Napel Philip ten Napel (Statenlid) vanaf 20-06-2018
Foto van Eduard Plate Eduard Plate (Statenlid)
Foto van Jan de Reus Jan de Reus (Statenlid) tot 30-05-2018
Foto van Theo Vulink Theo Vulink (Statenlid)
Foto van Philip ten Napel Philip ten Napel (Burgerlid) tot 20-06-2018
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Aantal zetels op 31-12-2018
6

Leden

Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van Bianca Boutkan Bianca Boutkan (Statenlid)
Foto van Willem Boutkan Willem Boutkan (Statenlid)
Foto van Jan Janssen Jan Janssen (Statenlid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Statenlid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Statenlid)
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Simon Miske Simon Miske (Fractievoorzitter)
Foto van Alida Laurense Alida Laurense (Statenlid) vanaf 30-05-2018
Foto van Alida Laurense Alida Laurense (Burgerlid) tot 30-05-2018
Foto van Bas de Reus Bas de Reus (Burgerlid) vanaf 30-05-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Wobbe Bouma Wobbe Bouma (Statenlid)
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Statenlid)
Foto van Marianne Luyer Marianne Luyer (Statenlid)
Foto van Johan van Slooten Johan van Slooten (Statenlid)
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Peter Pels Peter Pels (Fractievoorzitter)
Foto van Nora Azarkan Nora Azarkan (Statenlid)
Foto van Willem de Jager Willem de Jager (Statenlid)
Foto van Martin Wiegertjes Martin Wiegertjes (Burgerlid)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Fractievoorzitter) vanaf 13-04-2018
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Fractievoorzitter) tot 13-04-2018
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Statenlid)
Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Statenlid) tot 13-04-2018
Foto van Tamara Strating-Baas Tamara Strating-Baas (Statenlid) vanaf 18-04-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Frans Mulckhuijse Frans Mulckhuijse (Fractievoorzitter) vanaf 03-09-2018
Foto van Ine de Waal Ine de Waal (Fractievoorzitter) tot 03-09-2018
Foto van Henk van der Linden Henk van der Linden (Statenlid)
Foto van Frans Mulckhuijse Frans Mulckhuijse (Statenlid) tot 03-09-2018
Foto van Symaiah Verbeek Symaiah Verbeek (Statenlid)
Foto van Ine de Waal Ine de Waal (Statenlid)
Foto van Maike Müller Maike Müller (Burgerlid)
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Wout Jansen Wout Jansen (Fractievoorzitter) tot 31-12-2018
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (Burgerlid) tot 31-12-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Tiko Smetsers Tiko Smetsers (Fractievoorzitter) vanaf 01-11-2018
Foto van Margriet Papma Margriet Papma (Statenlid)
Foto van Shasta Rötscheid Shasta Rötscheid (Statenlid) vanaf 01-11-2018
Foto van Tiko Smetsers Tiko Smetsers (Statenlid) tot 01-11-2018
Foto van Paul Vermeulen Paul Vermeulen (Statenlid)
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Burgerlid)
 

PvdD

Fractie informatie

Logo van PvdD
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Leonie Vestering Leonie Vestering (Fractievoorzitter)
Foto van Melissa Bax Melissa Bax (Statenlid)
Foto van Adri van der Avoird Adri van der Avoird (Burgerlid) tot 18-05-2018
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Leonard Bogerd Leonard Bogerd (Statenlid)
 

Burgerlid

Orgaan informatie

Logo van Burgerlid

Leden

Foto van Philip ten Napel Philip ten Napel (Lid) tot 20-06-2018
Foto van Adri van der Avoird Adri van der Avoird (Burgerlid) tot 18-05-2018
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid)
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Burgerlid)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (Burgerlid) tot 31-12-2018
Foto van Alida Laurense Alida Laurense (Burgerlid) tot 30-05-2018
Foto van Maike Müller Maike Müller (Burgerlid)
Foto van Bas de Reus Bas de Reus (Burgerlid) vanaf 30-05-2018
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid)
Foto van Martin Wiegertjes Martin Wiegertjes (Burgerlid)
 

Statencommissie Duurzaamheid

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Duurzaamheid

Leden

Foto van Wobbe Bouma Wobbe Bouma (Voorzitter Statencommissie)
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Lid) tot 28-03-2018
Foto van Jan Janssen Jan Janssen (Lid)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (Lid) tot 31-12-2018
Foto van Simon Miske Simon Miske (Lid)
Foto van Peter Pels Peter Pels (Lid)
Foto van Eduard Plate Eduard Plate (Lid)
Foto van Theo Vulink Theo Vulink (Lid)
Foto van Tamara Strating-Baas Tamara Strating-Baas (Statenlid) vanaf 18-04-2018
 

Statencommissie Economie

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Economie

Leden

Foto van Willem Boutkan Willem Boutkan (Voorzitter Statencommissie)
Foto van Adri van der Avoird Adri van der Avoird (Lid) tot 18-05-2018
Foto van Nora Azarkan Nora Azarkan (Lid)
Foto van Elise Broen Elise Broen (Lid)
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Lid)
Foto van Lloyd Ferdinand Lloyd Ferdinand (Lid) tot 18-04-2018
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Lid)
Foto van Wout Jansen Wout Jansen (Lid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Lid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Lid)
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Lid)
Foto van Theo Vulink Theo Vulink (Lid) vanaf 20-06-2018
Foto van Tamara Strating-Baas Tamara Strating-Baas (Statenlid) vanaf 18-04-2018
Foto van Maike Müller Maike Müller (Burgerlid)
Foto van Yuri Wagenaar Yuri Wagenaar (Burgerlid)
 

Statencommissie Ruimte

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Ruimte

Leden

Foto van Melissa Bax Melissa Bax (Lid)
Foto van Wobbe Bouma Wobbe Bouma (Lid)
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Lid)
Foto van Bert Gijsberts Bert Gijsberts (Lid) tot 20-06-2018
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Lid) tot 28-03-2018
Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Lid)
Foto van Jan Janssen Jan Janssen (Lid)
Foto van G. (Gerben) Laagland G. (Gerben) Laagland (Lid) tot 31-12-2018
Foto van Eduard Plate Eduard Plate (Lid)
Foto van Bas de Reus Bas de Reus (Lid) vanaf 30-05-2018
Foto van J. (Judith) Staalman J. (Judith) Staalman (Lid) tot 30-05-2018
Foto van Theo Vulink Theo Vulink (Lid) vanaf 20-06-2018
Foto van Tamara Strating-Baas Tamara Strating-Baas (Statenlid) vanaf 18-04-2018
Foto van René Claessens René Claessens (Burgerlid)
Foto van Martin Wiegertjes Martin Wiegertjes (Burgerlid)
 

Statencommissie Bestuur

Commissie informatie

Logo van Statencommissie Bestuur

Leden

Foto van Adri van der Avoird Adri van der Avoird (Lid) tot 18-05-2018
Foto van Jan van Dijk Jan van Dijk (Lid) vanaf 18-04-2018
Foto van Harold Hofstra Harold Hofstra (Lid) tot 28-03-2018
Foto van Koos Hopster Koos Hopster (Lid)
Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Lid)
Foto van Wout Jansen Wout Jansen (Lid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Lid)
Foto van Jeroen Kok Jeroen Kok (Lid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Lid)
Foto van Simon Miske Simon Miske (Lid)
Foto van Ine de Waal Ine de Waal (Lid)