Chris Jansen

Naam: Chris Jansen

Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid Lid Bekijk pagina

Algemeen

Biografie
Ik ben geboren in Bussum in 1966. Sinds 1998 woon ik in Almere. Na mijn studie ben ik ongeveer 20 jaar actief geweest in de (mobiele) Telecom en ICT sector, waarvan de laatste jaren als Salesmanager. 

Waarom wil je in Provinciale Staten?
Eigenlijk ben ik altijd wel politiek geïnteresseerd geweest, maar de (1e) vervolging van Geert Wilders was voor mij de druppel. Wat mij betreft mag in een publiek debat alles worden gezegd. De vrijheid van meningsuiting van een volksvertegenwoordiger mag nooit aan banden worden gelegd. Als we daaraan toegeven praten we nooit meer over de echte problemen die spelen in Nederland en Flevoland. Zorg, onderwijs, werk, allemaal voorbeelden van belangrijke zaken. Of de idiote duurzaamheid subsidies waardoor de hele provincie wordt volgebouwd met die verschrikkelijke windmolens. Maar het grootste probleem op dit moment is de enorme toename van de islamisering. Deze bedreiging is voor mij de reden om mij politiek in te zetten namens de PVV. Met de huidige coalitiepartijen blijft dit alles voortwoekeren. Daarom is het zo belangrijk dat de PVV met uw stem op 18 maart de grootste wordt. Genoeg is genoeg.

 

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • geen

Nevenfuncties:

  • geen

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actief sinds 13 okt. 2021 Statenlid, PVV

2020

  • 04 dec. 2019 - 28 jan. 2020 Statenlid, PVV

2019

  • 11 mrt. 2012 - 04 dec. 2019 Fractievoorzitter, PVV
  • 13 jul. 2016 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Ruimte
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Bestuur

2017

  • 13 jul. 2016 - 22 feb. 2017 Lid, Statencommissie Duurzaamheid

2016

  • 01 jul. 2015 - 13 jul. 2016 Lid, Statencommissie Economie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens