Harold Hofstra

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Harold Hofstra

Algemeen

Biografie
40 jaar geleden geboren in Den Helder en na mijn studie bestuurskunde in Leeuwarden en Leiden sinds 2007 woonachtig in Lelystad. Belijdend lid van de GKV, getrouwd met Annemieke. Samen hebben we drie jongens (9, 7 en 5 jaar). Ik ben werkzaam bij de Concernstaf van de gemeente Lelystad. In mijn vrije tijd mag ik graag (zaal)voetballen en wielrennen.

Waarom wil je in Provinciale Staten?
Christelijke politiek is voor mij staan voor je overtuiging vanuit een duidelijk Bijbels fundament. Politiek gaat ergens over, of dat nu economie, werk, het voorzieningenniveau of ruimtelijke ontwikkeling is. Daarom wil ik graag als Statenlid invulling geven aan deze verantwoordelijkheid en mijn kennis en kunde op deze manier inzetten.

In Provinciale Staten wil ik mij inzetten voor:
Mijn geloof in Flevoland, een jonge provincie met kansen en uitdagingen. Door het verbinden van stad en platteland wil ik ruimte bieden aan duurzame groei van economie en werkgelegenheid. Kansen benutten op het gebied van innovatie, duurzaamheid en werkgelegenheid met aandacht voor (kwetsbare) jongeren.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Gedeputeerde Provincie Flevoland

Nevenfuncties:

  • Bestuurslid bestuurdersvereniging ChristenUnie (onbezoldigd)

Nevenfuncties, ambtshalve:

  • Lid Bestuurlijke Adviescommissie Vitaal Platteland van het Interprovinciaal Overleg
  • Lid Bestuurlijke Adviescommissie Financiën & E-provincies van het Interprovinciaal Overleg
  • Lid Dagelijks Bestuur Provinciaal Fonds Nazorg Gesloten Stortplaatsen Flevoland

Functie historie

2019

  • 17 apr. 2019 - 10 jul. 2019 Fractievoorzitter, ChristenUnie

2018

  • 30 aug. 2016 - 13 apr. 2018 Fractievoorzitter, ChristenUnie
  • 13 dec. 2017 - 28 mrt. 2018 Lid, Statencommissie Ruimte
  • 21 sep. 2016 - 28 mrt. 2018 Lid, Statencommissie Bestuur
  • 01 jul. 2015 - 28 mrt. 2018 Lid, Statencommissie Duurzaamheid

2017

  • 01 jul. 2015 - 27 sep. 2017 Lid, Statencommissie Ruimte
  • 21 sep. 2016 - 22 mrt. 2017 Lid, Statencommissie Economie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens