Sjaak Simonse

Plaatsvervangend voorzitter PS Plaatsvervangend voorzitter PS Actief sinds 29 mei 2019 Bekijk pagina

Algemeen

Biografie
46 jaar geleden geboren in Luttelgeest, getrouwd, vader van 12 kinderen. Opleiding: Hogere Landbouwschool in Dronten. Bijna 9 jaar Statenlid. In het dagelijkse leven geef ik leiding aan een groothandel in oliën en vetten.

Waarom wil je in Provinciale Staten?
Om vanuit een vaste basis, de Bijbel, me in te zetten voor de hele samenleving van Flevoland.

In Provinciale Staten wil ik mij inzetten voor:
Goed faciliteren van landbouw, visserij en de bereikbaarheid van Flevoland. Meer biodiversiteit in de bestaande natuurgebieden.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Bedrijfsleider Bevop v.o.f.

Nevenfuncties:

  • Secretaris Stichting fractieondersteuning Flevoland (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 29 mei 2019 Plaatsvervangend voorzitter PS, Plaatsvervangend voorzitter PS
  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actief sinds 17 feb. 2021 Lid, Werkgroep Bestuurlijke vernieuwing
  • Actieve functie Lid, Werkgeverscommissie Statengriffier
  • Actief sinds 10 jul. 2019 Lid, Begeleidingscommissie aanbesteding accountant
  • Actief sinds 17 apr. 2019 Fractievoorzitter, SGP

2019

  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Bestuur
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Duurzaamheid
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens