Willem Boutkan

Werkgeverscommissie Statengriffier Lid Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Raadslid Almere

Nevenfuncties:

  • Geen

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Werkgeverscommissie Statengriffier
  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actief sinds 04 dec. 2019 Fractievoorzitter, PVV

2022

  • Onbekend - 07 sep. 2022 Lid, Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving

2019

  • 11 mrt. 2012 - 04 dec. 2019 Statenlid, PVV
  • 24 feb. 2016 - 17 apr. 2019 Voorzitter Statencommissie, Statencommissie Economie
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Duurzaamheid
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Ruimte
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens