Bert Gijsberts

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Bert Gijsberts

Algemeen

Naam: Bert Gijsberts
Geboren: 12 november 1953
Woonplaats: Almere
Politieke partij: VVD
Statenlid sinds: 2015

Biografie
Ondernemer, Gehuwd 4 kinderen. Geb.: 1953 te Bant (NOP), 1964 verhuisd, boerderij Dronten. opl.: MLS Emmeloord, MBCS Arnhem. 1975-1985 werk Heidemij , deels in Flevoland. 1985 ondernemer groen/gww in Almere. Lid GS sinds 2012. Van 1980 - 2012 regionaal en landelijk bestuurder o.a. branche, vno/ncw/mkb, onderwijs, arbeidsmarkt, museum, evenementen, VVD. Woon sinds 1992 in Almere.

Waarom wil je in de Provinciale Staten?
Ben geboren en getogen Flevolander met een ondernemende pioniersgeest. Met veel bestuurlijk en maatschappelijke ervaring kan ik me als PS lid inzetten voor de taken van de provincie bij de verdere ontwikkeling van onze leef- werk- woon- en recreatie omgeving. Samen met o.a. gemeenten en maatschappelijke organisaties ervoor zorgen dat Flevoland veel kwaliteit en ruimte biedt voor de ontplooiing van onze kinderen.

In de Provinciale Staten wil ik mij inzetten voor:
- ruimtelijk beleid met kansen voor bedrijvigheid/ondernemerschap
- ruimte diversiteit en eigen karakter gemeenten.
- toekomst vitaal en leefbaar platteland , met kwaliteit bodem en water.
- een sterke innovatieve landbouw sector.
- grote natuurkwaliteit met kansen recreatief ondernemerschap
- duurzame economie, energie productie en groei werkgelegenheid
- sterke positie in samenwerking regio’s MRA e.a.
- veiligheid en waterkwaliteit / Deltaprogramma.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Gijsberts Advies en Organisatie
  • Programmamanager Bedrijfsleven/Floriade

Nevenfuncties:

  • Voorzitter Belangenvereniging Stadsweiden Almere (onbezoldigd)
  • Lid commissie Koning Willem I prijs (onbezoldigd)
  • Lid bestuur Genootschap Flevo (onbezoldigd)
  • Lid adviescommissie Erepenning Almere (onbezoldigd)
  • Lid raad van advies Van Arendonk Mechanisatie Zeewolde (onbezoldigd)
  • Voorzitter klankbordgroep stichting Bodembeheer Nederland, Den Bosch (onbezoldigd)
  • Lid adviescommissie Erepenning gemeente Almere (onbezoldigd)
  • Lid Clientenraad thuiszorgorganisatie Zorgfix Almere (onbezoldigd)

Functie historie

2019

  • 21 sep. 2016 - 17 apr. 2019 Statenlid, VVD
  • 21 sep. 2016 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Bestuur
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Economie

2018

  • 21 sep. 2016 - 20 jun. 2018 Lid, Statencommissie Ruimte

2015

  • 01 jul. 2015 - 11 nov. 2015 Lid, Statencommissie Bestuur
  • 26 mrt. 2015 - 11 nov. 2015 Statenlid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens