Bianca Goeman

Naam: Bianca Goeman

Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid Lid Bekijk pagina

Algemeen

 

 

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Geen

Nevenfuncties:

  • Geen

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actief sinds 25 mei 2022 Statenlid, PVV

2019

  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Duurzaamheid
  • 26 mrt. 2015 - 17 apr. 2019 Statenlid, PVV

2016

  • 01 jul. 2015 - 13 jul. 2016 Lid, Statencommissie Ruimte
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens