Han Thomassen

Voorzitters Statencommissies / Leden Procedurecommissie Voorzitter Statencommissie Actief sinds 16 jan. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

Biografie:
Na middelbare school hogere zeevaartschool en vijf jaar bij de koopvaardij als marconist gevaren. Daarna als verkeersleidingsassistent en verkeersleider op Schiphol gewerkt. Nu gepensioneerd, gescheiden en ik heb twee dochters. Ik ben vrijwilliger bij slachtofferhulp Nederland en het Rode Kruis.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Niet van toepassing


Nevenfuncties:

  • Vrijwilliger Slachtofferhulp Nederland (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 16 jan. 2020 Voorzitter Statencommissie, Voorzitters Statencommissies / Leden Procedurecommissie
  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actief sinds 17 feb. 2021 Lid, Werkgroep Dialoog PS/GS
  • Actieve functie Lid, Werkgroep Integriteit
  • Actief sinds 06 jan. 2021 Statenlid, JA21

2020

  • 17 apr. 2019 - 26 nov. 2020 Statenlid, Forum voor Democratie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens