Hicham Ismaili Alaoui

Begeleidingscommissie aanbesteding accountant Lid Actief sinds 10 jul. 2019 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Geen


Nevenfuncties:

  • Fotograaf Hicham Ismaili Alaoui (bezoldigd)

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 10 jul. 2019 Lid, Begeleidingscommissie aanbesteding accountant
  • Actieve functie Lid, Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actieve functie Fractievoorzitter, GroenRood

2022

  • 17 apr. 2019 - 08 jun. 2022 Statenlid, GroenLinks

2021

  • 16 jan. 2020 - 09 apr. 2021 Voorzitter Statencommissie, Voorzitters Statencommissies / Leden Procedurecommissie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens