J. (Judith) Staalman

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: J. (Judith) Staalman

Algemeen

Naam: Judith Staalman
Geboren: 13 oktober 1958
Woonplaats: Almere
Politieke partij: GroenLinks
Statenlid sinds: 2015

Biografie
Ik woon sinds 1987 in Almere, werk bij de NS in Lelystad als personeelsplanner. Ik was fractieassistente in de Almeerse raad en de afgelopen vier jaar burgerlid in provinciale Staten voor GroenLinks.

Waarom wil je in de Provinciale Staten?
PS speelt een belangrijke rol in natuur, milieu en openbaar vervoer. Ik voel me betrokken bij de wereld om mij heen en wil daar actief aan bijdragen.

In de Provinciale Staten wil ik mij inzetten voor:
Ik ga me inzetten voor duurzame mobiliteit: voldoende (snel)laadpalen voor elektrische auto’s, betrouwbaar openbaar vervoer en meer wandel- en fietspaden.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Personeelsplanner bij NS

Nevenfuncties:

  • Geen
     

Functie historie

2018

  • 01 jul. 2015 - 30 mei 2018 Lid, Statencommissie Ruimte

2015

  • 26 mrt. 2015 - 30 mei 2015 Statenlid, GroenLinks
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens