Jan van Dijk

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Jan van Dijk

Algemeen

Naam: Jan van Dijk
Geboren: 18 augustus 1956
Woonplaats: Lelystad

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Vrijwilliger Christenen voor Israel planning en activiteiten

Nevenfuncties:

  • Secretaris bestuur Christenen voor Israel (onbezoldigd)
  • Lid adviesraad Tinnon (onbezoldigd)

Functie historie

2019

  • 18 apr. 2018 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Bestuur
  • 13 dec. 2017 - 17 apr. 2019 Statenlid, ChristenUnie
  • 27 sep. 2017 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Economie
  • 27 sep. 2017 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Ruimte

2017

  • 27 sep. 2017 - 13 dec. 2017 Burgerlid, ChristenUnie
  • 27 sep. 2017 - 13 dec. 2017 Burgerlid, Burgerlid
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens