Janet Klijnstra-Rippen

Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving Lid Bekijk pagina

Algemeen

Biografie
Ik ben ben geboren in Emmeloord. Ik heb na mijn studie een paar jaar in Almere gewoond en woon de laatste 13 jaar in Lelystad. Ik ben dus een echte Flevolander. In het dagelijks leven ben ik actief als ZZP'er. Ik heb een bedrijf in coaching en organisatie advies.

Waarom wil je in Provinciale Staten?
Ik moet vaak uitleggen wat er zo mooi is aan onze provincie. Het imago van Flevoland kan nog verder verbeterd worden. Ik wil me graag inzetten om Flevoland aantrekkelijker te maken voor inwoners en bedrijven, zodat het hier steeds prettiger wonen, werken en leven wordt!

In Provinciale Staten wil ik mij inzetten voor:
Bereikbaarheid inclusief Lelystad Airport, regionale economie en werkgelegenheid, toerisme en recreatie.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • ZZP'er Ik-reflectie (coaching en organisatie advies). Mometeel opdracht voor het Waterschap Zuiderzeeland (tot eind juni 2022)

Nevenfuncties:

  • Voorzitter Raad van Commissarissen Rabobank Flevoland (bezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
  • Actieve functie Lid, Begeleidingscommissie Quick Scan Provinciale Democratie
  • Actief sinds 26 aug. 2020 Statenlid, VVD

2020

  • 06 apr. 2020 - 26 aug. 2020 Fractievoorzitter, VVD
  • 26 mrt. 2015 - 06 apr. 2020 Statenlid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens