Johan van Slooten

Begeleidingscommissie Verkiezingen 2023 Lid Bekijk pagina

Algemeen

Biografie:
Ik ben 51 jaar (2019), geboren en getogen op Urk. Getrouwd en vier kinderen, werkzaam als journalist, schrijver en radiomaker.

Waarom wil je in Provinciale Staten?
De afgelopen jaren zijn in Flevoland veel grootschalige projecten in gang gezet. Nu is het tijd om daar de resultaten van te zien. Resultaten die ons allemaal ten goede komen. Ik wil daar graag mijn bijdrage aan leveren.

In Provinciale Staten wil ik me inzetten voor:
Een leefbaar en vitaal platteland, de haven op Urk en de daarbij behorende infrastructuur, goed OV en kansen voor landbouw en visserij.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Journalist/tekstschrijver

Nevenfunctie:

  • Taxichauffeur Vloettax (bezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Begeleidingscommissie Verkiezingen 2023
  • Actieve functie Lid, Statencommissie Ruimte, Natuur en Duurzaamheid
  • Actief sinds 01 feb. 2021 Fractievoorzitter, CDA

2021

  • 10 jul. 2019 - 01 feb. 2021 Statenlid, CDA

2019

  • 29 mei 2019 - 10 jul. 2019 Burgerlid, CDA
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Statenlid, CDA
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Bestuur
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Duurzaamheid
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens