Kees Kok

Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving Lid Bekijk pagina

Algemeen

Biografie
Gehuwd, twee kinderen. Lid Provinciale Staten sinds 2011. Tevens lid Eerste Kamer. Jurist. Werkzaam als adviseur. Vorige werkgevers: ministerie van Financiën en APG pensioenen.

In Provinciale Staen wil ik me inzetten voor:
Financiën, algemeen beleid, sociale zaken en werkgelegenheid.

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Geen

Nevenfuncties:

  • Lid Eerste Kamer der Statengeneraal (bezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
  • Actief sinds 11 jan. 2022 Statenlid, JA21

2022

  • 11 mrt. 2012 - 11 jan. 2022 Statenlid, PVV

2019

  • 22 feb. 2017 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Economie
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Lid, Statencommissie Bestuur
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens