René Claessens

Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving Lid Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Hoofdfunctie:

  • Freelance tekstschrijven
  • ADL-assistent Fokus Wonen

Nevenfuncties:

  • Trainer Nieuwsmaken: Steen Kampinstituut (bezoldigd)
  • Leraar Nederlands en Economie Kwinter (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actieve functie Lid, Statencommissie Economie, Mobiliteit en Samenleving
  • Actieve functie Statenlid, CDA

2019

  • 12 jan. 2017 - 17 apr. 2019 Burgerlid, Statencommissie Ruimte
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Burgerlid, CDA
  • 01 jul. 2015 - 17 apr. 2019 Burgerlid, Burgerlid

2017

  • 01 jul. 2015 - 11 jan. 2017 Burgerlid, Statencommissie Bestuur
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens