Y. (Yolanda) C.P. Weijand

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Y. (Yolanda) C.P. Weijand

Algemeen

Naam: Yolanda Weijand
Geboren: 11 maart 1955 in Arnhem
Woonplaats: Almere
Politieke partij: VVD
Statenlid sinds: 1e periode: 1 juli 2010-24 maart 2011 en 2e periode: vanaf 18 mei 2011
Gezinssituatie: getrouwd, twee kinderen op kamers wonende

Waarom bent u lid van uw partij?

De VVD gaat uit van je eigen verantwoordelijkheid nemen in het leven, dat is ook mijn motto.

Wat doet u naast uw statenlidmaatschap in het dagelijks leven?

Vanuit mijn eigen bedrijf verzorg ik programma- en projectmanagement bij organisaties, daarnaast geef ik allerlei trainingen, vaak op maat gemaakt.

Wat was voor u de directe aanleiding om politiek actief te worden?

Mopperen over zaken in je omgeving / samenleving is te makkelijk, je moet er dan ook wat aan gaan doen, vandaar dat ik lid geworden ben van de VVD.

Waarvoor gaat u zich de komende jaren het meest inzetten?

Samen met de gehele fractie zet je de schouders eronder, dit doen wij aan de hand van ons verkiezingsprogramma. Iedereen heeft natuurlijk zijn eigen portefeuille en eigen persoonlijke aandachtspunt. Ik ben extra alert ten aanzien van het verstrekken van subsidies. Eerst moet er naar alternatieven gekeken worden.

Wat is uw favoriete plaats/bezigheid in Flevoland?

Het meest geniet ik van het zitten op een terras bij een horecagelegenheid in Flevoland en het kijken naar de natuur en de mensen.

Wat doet u graag in uw vrije tijd?

Lezen, koken voor vrienden en fitness om de kilo’s weer kwijt te raken.

Nevenfuncties

Hoofd- en nevenfuncties

Hoofdfunctie:
- Directeur/eigenaar Flying Start MC BV
- Regisseur Stichting Moned voor Amsterdam/Flevoland

Nevenfunctie: Geen

Functie historie

2015

  • 11 mrt. 2012 - 25 mrt. 2015 Statenlid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens