Samenstelling

FvD

Fractie informatie

Logo van FvD
Huidig aantal zetels
7

Leden

Foto van Gert-Jan Ransijn Gert-Jan Ransijn (Fractievoorzitter) vanaf 17-04-2019
Foto van Niek Beenen Niek Beenen (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Maxim Gortworst Maxim Gortworst (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Anton de Lange Anton de Lange (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Sharon de Lely Sharon de Lely (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Eric Raap Eric Raap (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Han Thomassen Han Thomassen (Statenlid) vanaf 17-04-2019
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Franco Achtien Franco Achtien (Lid) vanaf 17-04-2019
Foto van Mirjam Smeels-Zechner Mirjam Smeels-Zechner (Fractievoorzitter) vanaf 02-09-2019
Foto van Jan de Haan Jan de Haan (Statenlid) vanaf 10-07-2019
Foto van Ellentrees Müller Ellentrees Müller (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Henri van Ulsen Henri van Ulsen (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Elise Broen Elise Broen (Burgerlid) vanaf 10-07-2019
 

PVV

Fractie informatie

Logo van PVV
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Chris Jansen Chris Jansen (Fractievoorzitter)
Foto van Willem Boutkan Willem Boutkan (Statenlid)
Foto van Irene Joosse Irene Joosse (Statenlid)
Foto van Kees Kok Kees Kok (Statenlid)
Foto van Jan Meindert Keuter Jan Meindert Keuter (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Bas de Reus Bas de Reus (Fractievoorzitter) vanaf 17-04-2019
Foto van Hicham Ismaili Alaoui Hicham Ismaili Alaoui (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Corina Straatsma Corina Straatsma (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Steven Vrouwenvelder Steven Vrouwenvelder (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Sadhana Boejhawan-Mangroo Sadhana Boejhawan-Mangroo (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Chris Schotman Chris Schotman (Fractievoorzitter) vanaf 29-05-2019
Foto van Hennie Bogaards Hennie Bogaards (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Johan van Slooten Johan van Slooten (Statenlid) vanaf 10-07-2019
Foto van Wim Klink Wim Klink (Burgerlid) vanaf 10-07-2019
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Willem de Jager Willem de Jager (Fractievoorzitter) vanaf 17-04-2019
Foto van Dania Al-Obaidi Dania Al-Obaidi (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Monique Dubois Monique Dubois (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Abassin Nessar Abassin Nessar (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Tamara Strating-Baas Tamara Strating-Baas (Fractievoorzitter) vanaf 10-07-2019
Foto van Bryant Heng Bryant Heng (Statenlid) vanaf 10-07-2019
Foto van Lubbert Schenk Lubbert Schenk (Statenlid) vanaf 17-04-2019
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Frans Mulckhuijse Frans Mulckhuijse (Fractievoorzitter)
Foto van Maike Müller Maike Müller (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van John Cocu John Cocu (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

50PLUS

Fractie informatie

Logo van 50PLUS
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Paul van der Starre Paul van der Starre (Fractievoorzitter) vanaf 17-04-2019
Foto van Marc van Rooij Marc van Rooij (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Marina Reigwein Marina Reigwein (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Tiko Smetsers Tiko Smetsers (Fractievoorzitter)
Foto van Yvonne den Boer Yvonne den Boer (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Noortje Visser Noortje Visser (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

PvdD

Fractie informatie

Logo van PvdD
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Leonie Vestering Leonie Vestering (Fractievoorzitter)
Foto van Jesse Luijendijk Jesse Luijendijk (Statenlid) vanaf 17-04-2019
Foto van Erik Puijk Erik Puijk (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

SGP

Fractie informatie

Logo van SGP
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Sjaak Simonse Sjaak Simonse (Fractievoorzitter) vanaf 17-04-2019
Foto van Bram Hanse Bram Hanse (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

Groep Otten

Fractie informatie

Logo van Groep Otten
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Cornelis van den Berg Cornelis van den Berg (Fractievoorzitter) vanaf 23-08-2019
 

DENK

Fractie informatie

Logo van DENK
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Arief Khedoe Arief Khedoe (Fractievoorzitter) vanaf 17-04-2019
Foto van Omar el Boussaidi Omar el Boussaidi (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

Burgerlid

Orgaan informatie

Logo van Burgerlid

Leden

Foto van Sadhana Boejhawan-Mangroo Sadhana Boejhawan-Mangroo (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Omar el Boussaidi Omar el Boussaidi (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Elise Broen Elise Broen (Burgerlid) vanaf 10-07-2019
Foto van John Cocu John Cocu (Burgerlid) vanaf 28-05-2019
Foto van Bram Hanse Bram Hanse (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Jan Meindert Keuter Jan Meindert Keuter (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Wim Klink Wim Klink (Burgerlid) vanaf 10-07-2019
Foto van Abassin Nessar Abassin Nessar (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Erik Puijk Erik Puijk (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Marina Reigwein Marina Reigwein (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
Foto van Noortje Visser Noortje Visser (Burgerlid) vanaf 29-05-2019
 

Plaatsvervangend voorzitter PS

Orgaan informatie

Logo van Plaatsvervangend voorzitter PS

Leden

Foto van Sjaak Simonse Sjaak Simonse (Plaatsvervangend voorzitter PS) vanaf 29-05-2019
 

IPO AV

Orgaan informatie

Logo van IPO AV

Leden

Foto van Franco Achtien Franco Achtien (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Gert-Jan Ransijn Gert-Jan Ransijn (Lid) vanaf 10-07-2019
 

Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer

Orgaan informatie

Logo van Programmaraad Randstedelijke Rekenkamer

Leden

Foto van Niek Beenen Niek Beenen (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Yvonne den Boer Yvonne den Boer (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Monique Dubois Monique Dubois (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Bryant Heng Bryant Heng (Plaatsvervangend lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Steven Vrouwenvelder Steven Vrouwenvelder (Plaatsvervangend lid) vanaf 10-07-2019
 

Begeleidingscommissie aanbesteding accountant

Orgaan informatie

Logo van Begeleidingscommissie aanbesteding accountant

Leden

Foto van Hicham Ismaili Alaoui Hicham Ismaili Alaoui (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Ellentrees Müller Ellentrees Müller (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Eric Raap Eric Raap (Lid) vanaf 10-07-2019
Foto van Sjaak Simonse Sjaak Simonse (Lid) vanaf 10-07-2019